niedziela, 14 czerwca 2015

Pragniemy poinformować, że kolejny rok działalności Akademii Odkrywcy im. Tony Halika dobiegł końca. W ubiegłym tygodniu miały miejsca ostatnie spotkania przed wakacjami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom Akademii za liczny udział w naszym programie, dyrektorom placówek i nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy przede wszystkim naszym fantastycznym autorom bez których kompetencji, wiedzy i entuzjazmu ta Akademia nie byłaby możliwa do zrealizowania.

Wam drogie dzieci życzymy na nadchodzące wakacje dużo słońca, radości, uśmiechu, pasji i zapału do odkrywania świata. Jeśli nawet nie pojedziecie gdzieś daleko to pamiętajcie, że dalekie podróże zaczyna się zawsze od swojej najbliższej okolicy, regionu, kraju. Jeszcze raz wszystkie dobrego i do zobaczenia po wakacjach :-))
Zanim jednak wyruszymy na wakacje zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań jakie miały miejsce w ostatnim roku.

W miesiącu październiku naszych najmłodszych uczestników Akademii odwiedziła Pani Claudia Cardenas, która jest rodowitą Kolumbijką, która od wielu lat mieszka w Polsce, i nieustanie zaraża uśmiechem oraz miłością do swojego ojczystego kraju. Przedszkolaki poznały zwierzęta żyjące w Kolumbii, dowiedziały się czy kawa może rosnąć w ogrodzie? I czy ananasy rosną na drzewie?

Pancerniki zwijają się w kulkę, a jaguar atakuje!!!

Rozpiętość skrzydeł kondora to 3 metry!!!


Tak stoją flamingi


Kolumbijski karnawał, co prawda do karnawału jeszcze trochę czasu ale ćwiczyć zawsze można :-)